Ödüller

Yola çıktığımız 1982 senesinden bu güne kurumsallaşma yolunda atığımız her adım, yeni başarıları da beraberinde getirmiştir. Bu gün geldiğimiz noktada, kurumsal yapımızı korumanın aynı önem ve titizliği "sürekli" kılmakla mümkün olacağının bilincindeyiz. Bu bilinçle, her yeni gün başarılarımıza bir diğerini eklemek yolunda çalışıyoruz.

"Geleceğe Birlikte" toplantısı örnek çalışma ödülü."

"IBM TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ SATIŞ NOKTASI BAŞARI ÖDÜLÜ Center Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Koll.Şti'ne 1993 yılında IBM Kişisel Bilgisayar alanındaki başarılı çalışmaları için verilmiştir. IBM SATIŞ NOKTASI"

"Microsoft 2002 "Geleceğe Birlikte" toplantısı örnek çalışma ödülü." 

"Microsoft 2002 Yılın Pazarlama Çalışması (KOBİ) CENTER BİLGİSAYAR"

"Recognizing a highest level of technological excellence, marketplace impact and satisfaction of customers through Microsoft products and services. 2007 - 2008"

"IBM CENTER 1996 yılı içinde IBM Yetkili Satıcısı Olarak Geliştirdiğiniz Çözüm Paketleri ve Yarattığınız Müşteri Memnuniyetinden Dolayı Tebrik Ediyoruz. 1997 Yılında da ARENA GÜVEN ZİNCİRİNİ hep birlikte güçlendirmeye devam edeceğiz. Arena Bilgisayar A.Ş." 

"Recognizing a high level of technological proficiency and skilled of valued services to technology customers July 2005 - July 2006"

"IBM TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ SATIŞ NOKTASI BAŞARI ÖDÜLÜ 1993 Center Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Koll. Şti." 

"In recognition of achieving a Microsoft Competency in delivering. Network Infrastructure Solutions." 

"Arena Bilgisayar'ın Türk Bilgisayar Sektörü'nde bugünkü konumuna gelmesinde büyük emeği geçen Center Bilgisayar'a 1998 yılında "En fazla proje gerçekleştiren" iş ortağımız olarak teşekkür ediyoruz. Arena Bilgisayar A.Ş." 

"Teknoloji ve Çözüm Merkezi OLİMPUS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ Enflasyon Muhasebesi Seminerine Katılımınızdan Dolayı Teşekkür Ederiz. Microsoft, Nereye ulaşmak istiyorsanız, oraya..."

"IBM TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ SATIŞ NOKTASI BAŞARI ÖDÜLÜ Center Koll.Şti. 1992 yılında IBM Kişisel Bilgisayar alanındaki başarılı çalışmaları için verilmiştir. IBM SATIŞ NOKTASI" 

"Congratulations on earning a Microsoft Competency which recognizes your commitment, expertise and superiority using Microsoft products and services. OEM Hardware Solutions." 

"IBM PERSONAL SYSTEMS Ayker Satış Noktası Başarı Belgesi Center 1993 yılında IBM Personal Systems alanındaki başarılı çalışmalarınız için teşekkürlerimizle. IBM Çözüm Ortağı."

"Congratulations on earning a Microsoft Competency which recognizes your commitment, expertise and superiority using Microsoft products and services. Networking Infrastructure Solutions." 

"Hewlett Packard Yetkili Satıcısı olarak birinci yılını dolduran CENTER BİLGİSAYAR'a 1997 yılında gösterdiği özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Arena Bilgisayar A.Ş."

"Congratulations on earning a Microsoft Competency which recognizes your commitment, expertise and superiority using Microsoft products and services. Information Worker Solutions."