1982 yılından bugüne kadar Türkiye'nin önde gelen firma ve kurumları için geliştirdiğimiz yazılım ve donanım çözümleri ile, onların da başarılarına destek olduk. Sunduğumuz profesyonel çözümlerin sonuçlarının haklı gururunu taşıyoruz.

 • Biltar Süt ve Süt Ürünleri
  Biltar Süt ve Süt Ürünleri
  Ürün yelpazesinde yoğurt, ayran, tereyağı, peynir çeşitleri yer alan Biltar, üretim için gerekli sütü her gün binlerce üreticiden topluyor. Kooperatifler, toplayıcılar ya da doğrudan üreticiden günde 2 kez toplama işlemi gerçekleştiriliyor. Biltar bu sürecin en doğru ve hızlı biçimde gerçekleştirilmesi için Center bilgisayar ile kapsamlı bir sistem otomasyonu gerçekleştirdi.
  Detaylı Bilgi (PDF)
 • Ekiz Yağ ve Sabun Sanayi A.Ş
  Ekiz Yağ ve Sabun Sanayi A.Ş
  Ekiz Yağ ve Sabun Sanayi AŞ. Derece Bumerang programını muhasebe-finans-maliyet den alım-stok-sipariş-satış-sevkiyat-üretim-planlama-online aktarımlar-personel-kalite kontrol raporlamalarına kadar bir bütün halinde kullanmaktadır. Bumerang da gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin raporlamalarını kendi isteğinize göre oluşturmanız mümkündür. Sizi kalıplaşmış raporlama yöntemlerinin dışına çıkarıp yaratıcılığınızı ön plana almanızı sağlamaktadır.
  Detaylı Bilgi (PDF)
 • Ör-Koop
  Ör-Koop
  Bir banka ve Center Bilgisayar ile ortaklaşa gerçekleştirilen işbirliği ile kredili süt kartı uygulamasına geçtik. Bu özel bankanın kredi limitli olan süt kartları üreticilerin teslim ettiği sütün bedeli ve alacakları parayı gösteriyor. Üretici nakit kredi alıp harcama da yapabiliyor. Denizbank ile gerçekleştirilen kredili süt kartı uygulaması Türkiye'de bir ilktir.
  Detaylı Bilgi (PDF)