Çözüm Ortaklarımız

Center Bilgisayar, müşterilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek ve servis ağını genişletmek amacıyla; faaliyette bulundukları sektörlerde lider, teknolojik altyapısı güçlü, pazara hakim firmalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Derece

Derece Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş. 2002 tarihinde kurulmuş olup çalışmalarına ilk olarak Ege Bölgesi'nde başlamıştır. Şirket Merkezi İzmir olup; 2008 yılında, Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi / Bursa'da şubesini açmıştır. Mevcut alt yapısı haricinde; İstanbul, Bursa, Ankara, Konya, Antalya, Manisa, Aydın illerinde bayi ağı ile hizmetini sürdürmektedir.

Microsoft

Center Bilgisayar sahip olduğu Microsoft uzmanlıklarıyla, Microsoft Gold Partner olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Microsoft Uzmanlık Alanlarımız; - Advanced Infrastructure Solutions - Information Worker Solutions - Networking Infrastructure Solutions

HP

HP, dünya çapında 170'ten fazla ülkede faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. HP'nin üç iş grubu, kilit teknoloji alanlarında endüstri liderliğini sürdürüyor: - Kişisel Sistemler Grubu - Görüntüleme ve Baskı Grubu - Teknoloji Çözümleri Grubu

Juniper Networks

1996 yılında Pradeep Sindhu tarafından kurulan ve merkezi halen Sunnyvale, California 'da bulunan Juniper Networks, başta Amerika olmak üzere tüm dünyada Internet protokolü ağ çözümlerini sağlayan ürün ve servislerin tasarımı ve satışı ile ilgilenmektedir. Firma, medya, ses, video ve verilerin halka açık ve kişisel ağlar üzerinden birbirine bağlanmasını sağlayan çözümler sunmaktadır.

Trend Mİcro

Merkezi Tokyo'da bulunan Trend Micro, 1988 yılında Steve Chang tarafından Ağ Virüs Koruma ve Internet İçerik Güvenliği yazılımları ve servisleri vermek üzere kuruldu. Şirket, masaüstündeki virüs koruma anlayışının ağ sunucularına ve Internet ağ geçitlerine de yerleşmesine öncülük etti ve bu yoldaki vizyonu ve teknolojik yenilikleri ile itibar kazandı. PC-cillin ürünü oldukça bilinen TrendMicro, MSN Hotmail'e mail ve eklenti virüs tarama hizmetlerini de vermektedir.

Dell

Dell, Teksas (ABD) merkezli, Lenovo ve HP'nin ardından dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üreten firma, dünya genelinde 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır. Dell firması dünyada 2 Milyar IT kullanıcısına hizmet vermektedir.

WatchGuard

Seattle merkezli WatchGuard, Şubat 1996’dan beri müşterilerine en gelişmiş en güncel teknolojileri sunarak güvenlik sektörünün öncüsü olmuştur. Alanında birçok yeniliğin ilklerinden olan WatchGuard, dünyanın ilk kutu (box) UTM cihazını piyasaya sürmüş ve Avrupa ve Amerika da ilk 5 satıcı arasında en yüksek büyüme oranıyla birinci olmuştur. WatchGuard Dünya çapında yaklaşık bir milyon kullanıcısına hepsi bir arada güvenlik çözümlerini sunmaktadır.

EMC

Şirket merkezi Hopkinton, Massachusetts olan EMC veri depolama, bilgi güvenliği ve bulut teknolojileri gibi hizmetleri büyük şirketlere ve küçük ve orta ölçekli işletmelere sunmaktadır. EMC 60.000 çalışanı vardır ve veri depolama sistemlerinde dünyanın en büyük hizmet sağlayıcısı olarak kabul edilir.

Qnap

Kaliteli Network Cihazları üretmeyi ilke edinmiş olan Qnap System Inc, kullanımı kolay, üstün performanslı, geniş depolama alanına sahip güvenilir ağa bağlı veri depolama birimi NAS ve Network Video kaydedici NVR gibi kapsamlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir. Taipei merkezli Qnap System Inc., yenilikçi teknolojisi ile dünya pazarına çözümler sunmaya devam ediyor.

Epson

Epson Seiko tarafından yazıcı, tarayıcı, pos makinaları ve projeksiyon makinaları üretmek amacıyla kurulmuş çokuluslu bir firmadır. Asya, Avrupa ve Amerika’ da üç ayrı organizasyonu bulunmaktadır. Epson, çevre birimleri olarak adlandırılan yazıcı, tarayıcı, video projektör, POS ürünleri ve yazıcı mekanizmaları üretmektedir. Mürekkep püskürtmeli, lazer ve nokta vuruşlu olmak üzere üç ayrı teknolojide yazıcı üreten Epson, bireysel ve kurumsal kullanıcının ve değişik sektörlerin ihityaçlarına yönelik modellere sahiptir.

Symantec

Symantec 1982 yılında vizyon sahibi bilim adamları tarafından kuruldu. Şirket, 50'nin üzerinde ülkede 18.500'den fazla çalışanı ile dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri oldu. Tüketiciler ve küçük işletmelerden en büyük global kuruluşlara kadar müşterilerinin bilgi odaklı dünyalarını daha fazla yerde daha fazla riske karşı korumalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak için güvenlik, depolama ve sistem yönetimini diğer şirketlerden daha bütünlüklü ve daha etkili biçimde sunuyor.