Kurumsal İnternet

Kurumsal İnternet

Güçlü, yaygın, bağımsız omurga üzerinden, kesintisiz internet erişimi DorukNet’in, ülke geneline yayılmış tümü yedekli 30’u aşkın erişim noktası (POP) ile beraber Frankfurt ve Londra’da devreye aldığı yurtdışı POP’ları üzerinden kesintisiz internet erişimiyle, e-posta, web sitelerini tarama vb. tüm internet uygulamalarına yüksek kalite ve güvenilirlik ile erişebilirsiniz.

Türkiye’de birbirinden bağımsız olarak 3 farklı fiziksel lokasyondan (İzmir, Antalya ve İzmir) internet erişimine sahip olan DorukNet, bu bağlantılara ek olarak müşterilerine, sahip olduğu yüksek kapasiteli yurtdışı fiber optik bağlantısı sayesinde, Türkiye’nin İnternet omurgasından bağımsız olarak kesintisiz internet erişim servisi vermektedir. 

Firmanıza uygun internet erişim çözümleri Firmanıza,firmanız ile en yakın ve en uygun DorukNet POP noktası arasında kurulacak bir kiralık devre (TDM, PCM, Frame Relay, ATM ve G.SHDSL, metro ethernet, ADSL, dial up vb.) aracılığı ile istenen bant genişliği ve kalitede firmanızın internete erişimi DorukNet omurgası üzerinden sağlanır. 

DorukNet üzerinden internet erişiminin avantajları; 

- Kesintisiz hızlı, güvenli bağlantı 
- %99,80 Servis sürekliliği garantisi 
- Güvenlik çözümleri 
- 7/24 izleme